Полуниця в шоколаді в домашніх умовах

Полуниця в шоколаді в домашніх умовах: рецепти чарівного десерту. Як приготувати полуницю в шоколаді в домашніх умовах

Полуниця в шоколаді в домашніх умовах

Солодка полуниця, гіркий шоколад і крижане шампанське в запітнілий келих – ідеальне початок любовної історії.

Мінус шампанське – і готовий чудовий десерт, яким у сезон можна балувати домочадців і пригощати гостей.

Приготувати ласощі дуже просто.

Полуниця в шоколаді – загальні принципи приготування

Серед усіх швидких десертів саме полунично-шоколадний дует вважається самим простим у виконанні. Все що потрібно – шоколадна плитка і стаканчик-другий ароматної ягоди. Чим вона більша, тим більш ефектною виявиться подача.

Якщо ягоди чисті, мити їх не потрібно. В іншому випадку полуницю швидко обмивають холодною водою і обсушують на рушник. Можна сушити їх і прямо в друшляку, слідкуючи, щоб води скла повністю.

Погані ягоди (зіпсовані, перезрілі або недостиглі) відбирають і викидають. Для більш ефектної подачі відбирають примірники одного розміру, ягідка до ягідці. Дрібні, як правило, теж не використовують.

Рецепти полуниці в шоколаді в домашніх умовах найчастіше включають розтоплений шоколад. Плитку потрібно розламати на шматочки і розтопити на водяній бані, злегка помішуючи масу. Інший варіант – помістити шоколад на півхвилинки в мікрохвильовку.

Крім того, шоколад можна ламати на шматочки для прикраси готового страви або натирати на дрібній тертці. Для приготування полуничного десерту підійде будь шоколад: темний, білий, молочний. Іноді два види шоколаду змішуються.

Смак прекрасно доповнює кокосова стружка, горіхова та вафельна крихта, кубики мармеладу, морозиво, сир, мед. Освоївши базовий рецепт полуниці в шоколаді в домашніх умовах, можна експериментувати як завгодно.