Печінковий торт

Антологія печінкового торта – рецепти зі свинячої печінки. Особливості приготування печінкових тортів із свинячої печінки: смачно, корисно, недорого

Печінковий торт

Блюдо, яке може прикрасити будь-який святковий стіл – торт. Зовсім не обов’язково, щоб він був солодким. Як показують останні експерименти і досягнення домашніх кулінарів, торт – це спосіб оформлення страви. За зовнішнім виглядом він може нагадувати солодкий пиріг, з таким же привабливим візерунком, але не з солодкого крему або шоколаду, а із звичайних овочів або інших гастрономічних продуктів, що не відносяться до розряду десертних страв.

Дуже корисний, з точки зору цінного вітамінного і мінерального складу, продукт – свиняча печінка. До того ж, ціна її підкуповує своєю доступністю навіть для людей з мінімальним рівнем доходів. Правда, в свинячої печінки міститься більше жиру, ніж в яловичій, курячої або индюшиной, і тому вона – не настільки дієтична. Але цей недолік можна виправити, додавши до неї продукти з низьким рівнем калорій і холестерину. Подивимося, як це пропонують зробити обізнані в цьому питанні домогосподарки.