Маринад з гірчиці

Маринад з гірчиці: рецепти з вином, медом, соєвим соусом, від простих до вишуканих, страви з різними додатками і загальні принципи приготування, вибору і поєднання продуктів

Маринад з гірчиці

Маринади з гірчиці – прекрасна можливість не тільки повідомити м’яса пряний тонкий аромат, але і зробити м’ясні волокна більш м’якими.

Завдяки гірчиці м’ясної шматок при маринуванні краще просочується сумішшю масла, спецій і трав, так що в результаті виходить не просто смажене або запечене м’ясо, але справжній кулінарний шедевр. Маринування дозволяє заощадити час, так як оброблене м’ясо готується швидше. Сам же маринад робиться дуже швидко і просто.

Маринади з гірчиці – загальні принципи приготування

Маринад – це ароматна і гостра суміш масла, приправ, солі та кислої основи. Для приготування маринаду з гірчиці використовується мед, вино, соєвий соус, цибулю, свіжі або сушені трави, перець, часник, імбир. Овочі і свіжі трави необхідно подрібнити, всі компоненти суміші змішати.

Готувати суміш потрібно в посуді і з скла, пластику, кераміки. В крайньому випадку допустимо маринувати м’ясо в емальованій каструлі. Але алюмінієвий посуд використовувати не можна, так як кислота роз’їдає метал і надає неприємний присмак їжі.