Тріска в фользі в духовці

Тріска в фользі в духовці – смачне дієтичне блюдо. Як приготувати тріску в фользі в духовці, щоб заслужити захоплення домочадців?

Тріска в фользі в духовці

Тріска – риба дієтична.

І, хоча вона смачна у вареному і смаженому вигляді, все ж краще її запікати, адже тріска в фользі в духовці, з одного боку, більш корисна, а з іншого – так вона вийде соковитіше і щільніше.

Тріска в фользі в духовці: загальні принципи приготування

Смак тріски у фользі в духовці чудово відтіняють овочі: цибулю, моркву, болгарський перець. Хороша риба і з картоплею. Чудово поєднуються з тріскою в фользі в духовці також білий і чорний перець, багатьом подобається, якщо до риби додано зубчик часнику. Що стосується інших прянощів, то вони помітно змінюють смак і аромат тріски, так що розмарин, орегано або чебрець варто додавати в тому випадку, якщо ви їх дуже любите.

Прийнято зазвичай додавати до риби лимон. Однак тріска не має жирного смаку, так що лимон не дуже потрібен, хіба що вам так більше подобається. Нарізаний часточками лимон можна подати окремо, його можна вичавити на вже готову рибу.

Дуже добре подати до трісці, приготовленої в фользі в духовці, соус. Це може бути звичайний соус для риби (майонез + кетчуп), тар-тар або лимонний соус.

Для приготування тріски у фользі в духовці краще взяти цілу тушку і самому вирізати кістки: філе з магазину буде сухуватим, а може бути, і переморожені.