Як правильно варити гречку

Як правильно варити гречку: різні способи приготування і поради професіоналів. Рецепти страв з вареної гречки

Як правильно варити гречку

Гречана крупа – це той цінний харчовий продукт, який ідеально підходить для здорового харчування.

Включаючи кашу в щоденний раціон, ви забезпечуєте організм корисними мікроелементами і вітамінами.

Як правильно варити гречку: користь правильно приготовленої каші

Такий цінний дієтичний продукт, як гречана каша, використовується для збалансованого харчування дітей та дорослих. У 100 грамах гречки, приготовленої на воді, міститься близько 130 ккал. Термічна обробка ніяк не впливає на калорійність крупи. Якщо ж після варіння в гречку додати масло і сіль, то калорійність збільшитися до 450 ккал на 100 грамів харчового продукту.

Разом з крупою в організм надходять вітаміни групи B, E, PP, залізо, мідь, кальцій, фосфор, цинк і марганець. За вмістом біологічно активних речовин гречка перевершує інші крупи. Вітамінно-мінеральний комплекс, що міститься в гречці, бере участь у кровотворенні, дозволяє позбутися від анемії. Також крупа багата органічними кислотами, що поліпшують травлення.

Лікарі рекомендують вживати в їжу гречку при серцевій недостатності, гіпертонії, цукровому діабеті, токсикозі, вірусних і бактеріальних захворюваннях і навіть при деяких хворобах шкіри.

Щоб зберегти корисні властивості крупи, потрібно знати, як правильно варити гречку. Не дотримуючись правильних пропорцій і не знаючи основних правил приготування, ви можете втратити неповторні смакові якості каші.