Кабачки, фаршировані м’ясним фаршем

Смажені кабачки, фаршировані різним фаршем з сиром в духовці. Здивуй фаршированими кабачками з сиром в духовці!

Кабачки, фаршировані мясним фаршем

Об’ємисті, соковиті кабачки, так і просяться наповнити їх якоюсь начинкою. Найчастіше використовують м’ясний фарш, інколи доповнюючи його овочами і грибами. Ну і, звичайно ж, страву посипають сиром.

Це смачно і корисно, а діточок приваблює рум’яна кірочка і м’який смак незвичайного страви.

Кабачки, фаршировані м’ясним фаршем з картоплею в духовці – загальні принципи приготування

• Щоб наповнити фаршем кабачки овоч нарізають поперечними шматками різної товщини (від 3 до 7 см) або розрізають уздовж навпіл. Після цього акуратно ножем або ложкою видаляють серцевину, щоб звільнити місце для начинки. Якщо фаршированию підлягають нарізані шматками кабачки, м’якоть вибирають так, щоб в кожному шматочку обов’язково залишалося не дуже товсте дно.

• Для фарширування краще всього брати молоді кабачки невеликого діаметру. Використовуючи зрілий овоч, обов’язково видаляйте з нього шкірку і не беріть дуже великий, інакше м’якоть і, головне, начинка не пропечеться.

• Фарш краще зробити самостійно, але можна і придбати вже готовий. Він може бути курячим, свинячим, яловичим або змішаним. М’ясо подрібнюють на м’ясорубці або дрібно ріжуть ножем.

• Кабачки фарширують як сирої, так і злегка обсмаженою начинкою. В неї додають пасеровані або сирі овочі, гриби або відварені крупи: рис або гречку.

• Сир використовують у начинку або посипають їм вже фаршировані овочі перед запіканням або за кілька хвилин до готовності. Іноді з сиром готують спеціальні суміші, якими заливають або змащують зверху фаршировані овочі.