Домашній шоколадний торт

Домашній шоколадний торт – спокусливий десерт! Прості рецепти шоколадних тортів з випічкою, збірних, желейних

Домашній шоколадний торт

Шоколадний торт – любов будь-ласуни. Такий десерт мимоволі викликає підвищене слиновиділення і сильне бажання його з’їсти. Так у чому ж справа? Залишилося тільки приготувати!

Домашній шоколадний торт – загальні принципи приготування

Шоколадні торти можна готувати з різних коржів: бісквітних, пісочних, вафельних листкових. Можна готувати десерт і зовсім без коржів, використовуючи сирні маси. Або взяти за основу пряники, печиво або будь-які інші борошняні вироби.

Основні принципи приготування шоколадних тортів:

1. Коржі після випічки завжди охолоджують до холодного стану. В іншому випадку крем потече.

2. Шоколад перед додаванням в тісто, крем або для глазурі завжди розтоплюють, але також остуджують. Гарячу масу краще не використовувати, це негативно позначиться на десерт.

3. Після змащування торт завжди залишають час для просочення, але тримати його потрібно в холодильнику, так як термін придатності кремових виробів короткий і ними легко можна отруїтися.

4. Бісквітні коржі часто вимагають просочення. Сиропи і компоти використовують тільки охолоджені.

5. Замість шоколаду в десерти можна додавати порошок какао, але перед використанням його завжди просівають, грудочки в масі рідкої розходяться погано.

Для оформлення шоколадних тортів можна використовувати глазур, різні креми, мастику. Або використовувати прості обсипання: кокосову стружку, горіхи, бісквітну або пісочну крихту.