Рибний пиріг в мультиварці

Рибний пиріг в мультиварці – рум’яний красень! Рецептури рибних пирогов в мультиварки на кожен день

Рибний пиріг в мультиварці

Пироги з рибою – ситна випічка, якою можна не тільки перекусити, але і замінити прийом їжі. Тим більше що в мультиварці вона готується дуже просто. Пироги виходять ароматні, пишні, не вимагають пильної уваги, не підгорають. Мрія? Реальність! Щоб все було саме так, потрібно лише освоїти загальні принципи і приготування і знайти хороший рецепт. Тут він є!

Рибний пиріг в мультиварці – загальні принципи приготування

Варіантів тесту для пирогів з рибою величезна кількість. Можна приготувати дріжджовий пиріг, пісочний або листковий. Але улюбленим варіантом для випічки з мультиварки є рідкі види тіста. З них готують заливні пироги. Дуже швидкі і прості, але щоб все вийшло, потрібно строго дотримуватися пропорцій.

Для начинки використовують консервовану або свіжу рибу. Філе може закладатися в пиріг в сирому вигляді або піддаватися тепловій обробці. Консервований продукт вже готовий до використання, потрібно лише розім’яти великі шматочки і зробити начинку однорідними.

Що можна додати до риби:

• цибулю, картоплю, капусту;

• відварений рис або гречку;

• яйця відварні;

• зелень.

Мультиварку перед закладкою пирога ретельно змащують зсередини, але не всю. Досить покрити жиром третину висоти, так як вироби вище печуть рідко. Потім споруджують пиріг, зазвичай відразу в чаші, закривають диво-каструльку і випікають. Програма відповідна, час залежить від рецептури.