Омлет з борошном

Зло фастфуду – швидкий полуденок з омлету з борошном. Ситні – класичні, десертні – дієтичні омлети з борошном

Омлет з борошном

Борошняні омлети – високі і красиві, не настільки сильно відрізняючись від інших рецептів смаком, вони дозволяють використовувати трохи більший асортимент продуктів в якості наповнювачів. Краще зберігаючи форму, вони можуть містити більшу кількість начинки – зелені, ковбасних або м’ясних виробів, морепродуктів.

Омлет з мукою – загальні принципи приготування

• Яєчна маса для омлету з борошном готується за такими ж принципами, як і омлетное «тісто» без неї. Яйця змішуються з іншими компонентами, борошном і збиваються до отримання однорідної суміші. Основним моментом у цій процедурі, є додавання борошна. Її вводять для того, щоб приготований на сковороді омлет після викладання на тарілку не осел.

• Борошна не повинно бути багато, інакше страва не вийде пишним, і смак борошна буде відчуватися в ньому. Оптимальна кількість залежить від того, скільки яєць буде використовуватися. На 4-5 курячих яєць рекомендується додавати не більше чайної ложки.

• Щоб не порушити пористості готового страви в яєчну масу обов’язково вводять молоко, вершки або сметану. Нерідко додають у невеликих кількостях негашене соду.

• Всі омлети з борошном випікаються в глибокій сковороді з потовщеним дном і стінками, на рослинному або вершковому жирі. Щоб страва добре піднялося і не пригоріло, готують на мінімальному вогні і обов’язково накривають сковороду кришкою.

• Рецептури омлетів з борошном включають найрізноманітніші інгредієнти: сири, морепродукти, гриби, овочі, ковбасні вироби і навіть фрукти.