Піца без дріжджів

Рецепт піци без дріжджів – цікаво! Безліч рецептів приготування піци бездрожжевом тесті – вибирай!

Піца без дріжджів

Хто з вас не любить піцу?

Таких, мабуть, не знайдеться.

Якщо ви думаєте, що цим чудовим блюдом можна поласувати тільки в піцерії, то глибоко помиляєтеся.

Піцу легко можна приготувати самим.

Для цього знадобляться необхідні продукти і, звичайно ж, ваша безмежна фантазія. Щоб приготування піци не склало великої праці, скористайтеся нашими різноманітними рецептами цього дивовижного страви. Приготувавши за нашими рецептами піцу, ви зможете не тільки самі вдосталь їй насолодитися, але і здивувати близьких і друзів своїми кулінарними здібностями. Приємного апетиту!

Рецепт піци без дріжджів – загальні принципи приготування

Основні інгредієнти для приготування тіста – борошно, масло або маргарин, молоко або вода. Існує кілька способів приготування бездріжджового тіста на піцу.

Спосіб №1

На дошку висипають гіркою 150 грам борошна просіяного борошна, роблять заглиблення, в центр якого кладуть 75 грам вершкового масла. Потім вливають сире яйце, дві столові ложки холодного молока, солять і формують шар, загортають у пергаментний папір і прибирають в холодильник. Через півгодини качалкою на стільниці розкачують не дуже тонкий пласт. Їм покривають змащену маслом сковороду разом з краями.

Спосіб №2

400 грам борошна просівають на плоску поверхню у формі гірки. У серединці роблять ямку і вливають в неї сто грам дуже холодної води, змішаної з сіллю. Акуратно, за допомогою ножа, воду з’єднують з борошном. Замішують круте тісто без грудочок. Накривають його рушником і ставлять у холодильник на півтора-два години. Беруть 40 грам м’якого маргарину і роблять йому поздовжню форму, ставлять на холод на годину. Після того, як тісто і маргарин охолонуть, розкочують тісто, формуючи йому форму, як у маргарину, але два рази більше. На середину тіста кладуть маргарин і защипують його, як конверт. Присипають тісто і поверхню борошном, кладуть тісто швом вниз і тонко-тонко розкочують в довжину. Складають тісто втричі і знову розкачують. Знову складають тісто в три рази і витримують у холодильнику годину.