Торт з вафельних коржів

Торт з вафельних коржів – просто і зі смаком! Швидкі торти з вафельних коржів з різними кремами

Торт з вафельних коржів

Ніжні, хрусткі вафельні коржі – що може бути краще для швидкого приготування десерту. Практично будь нежидкий крем підійде для них, і чим жирніше, тим краще! Однієї лише класикою у вигляді вареного згущеного молока не обмежимося, підуть у справу фрукти і ягоди, так і крем підберемо на свій розсуд.

Торт з вафельних коржів – загальні принципи приготування

• Можна використовувати як кольорові, так і світлі вафельні коржі. Різнокольорові заготовки не мають характерного смаку і тільки урізноманітнюють готовий десерт. Перш ніж промащувати такі коржі, відразу після розпакування зверніть особливу увагу на їх колір і запах. Заготовки повинні бути рівномірно забарвлені і, не мати згірклого запаху застаріле олії. Якщо якась частина вафель розламана, їх все одно можна використовувати, помістивши в середину.

• Ніжні вафлі краще промащувати густими, що містять вершкове масло кремами. Особливою популярністю для просочення таких тортів користуються креми з вареним згущеним молоком. Використання густого сирного крему дозволяє приготувати тортики зі свіжими ягодами. Звучить незвично, але можна приготувати і швидкий, загальний улюбленець «Наполеон». Особлива просочення і перешарування галетним печивом, створює ефект слоености.

• Особливість таких тортів в швидкому приготуванні і в тому, що вони не потребують додаткового часу для просочення.