Болгарський перець, фарширований баклажанами

Гостра консервація з фаршированого перцю баклажанів на зиму

Болгарський перець, фарширований баклажанами

І різкі, гіркуваті бубочка і ароматний болгарський перчик – одні з найпопулярніших домашніх заготовок.

Вони відмінно виступають і порізно і «дуетом», а форма перчинок просто напрошується нафарширувати їх овочевий сумішшю.

Для неї ми використовуємо вже згадані «синенькі» і ходові, доступні овочі.

Болгарський перець фарширований баклажанами – загальні принципи приготування

• Фаршировані баклажанами перці дуже смачні тушкованими. Їх також можна заготовити на зиму, законсервувавши в банки.

• Вибираючи перчинки, звертайте увагу не тільки на їх цілісність і ступінь зрілості, але й на форму. Для фарширування найкраще підходять середні плоди округлої форми. Не беріть мляві, зморшкуваті перці.

• Овоч добре промивають водою, потім відокремлюють плодоніжки і вибирають насіння, намагаючись видалити і перегородки, що знаходяться всередині. Якщо перці готують до консервації, їх попередньо бланшують у гарячій воді.

• М’якоть баклажанів містить в собі деяку кількість солонина – шкідливої речовини, найвища концентрація якого припадає на великі перезрілі плоди. Тому потрібно вибирати стиглі «синенькі» невеликого розміру. Перед використанням їх подрібнюють відповідно до рецептури і видаляють з них гіркоту, вымачивая в підсоленій воді, або витримують деякий час, пересипавши сіллю. Потім їх віджимають і обсмажують на сковороді, додавши невелику кількість олії, окремо або з додатковими складовими: овочами, рисом.

• Болгарський перець фарширують шматочками баклажанів або овочевий сумішшю. Для консервації найчастіше обсмажені пластинки баклажанів загортають з начинкою рулетиками і тільки після цього заповнюють ними перці. В одну перчину кладуть не більше трьох рулетиків, щоб при нагріванні овоч не лопнув. Болгарський перець, фарширований баклажанів на зиму консервують в томатній заливці або маринаді. Така консервація вимагає стерилізації.