Як варити сосиски

Як варити сосиски різними способами – маса варіантів! Скільки варити сосиски на пару, в мікрохвильовці і мультиварці

Як варити сосиски

Сосиски, тоненькі варені ковбаски з м’яса і вершків, відомі з незапам’ятних часів.

Робили їх і зі свинини, і з козячого м’яса, коптили, в’ялили, додавали крихту сиру і навіть паприку.

А ще робили з сої, ні, не з горезвісного соєвого м’яса, а з варених бобів з копченим свинячим шпиком.

Сосиски – улюблене частування для дітлахів, так і для господині зручний продукт, який можна приготувати за лічені хвилини, або, навпаки, перетворити у колоритне блюдо.

Як і скільки варити сосиски – загальні принципи приготування

• Сосиски відварюють у великій кількості води без додавання солі і спецій, так як цей напівфабрикат сам по собі солоний, з достатнім вмістом спецій.

• Штучну оболонку перед відварюванням з сосисок знімають, а натуральну залишають і її прибирають після приготування.

• Як варити сосиски в каструлі на плиті. Підготовлені до відварювання сосиски покладіть в каструлю з водою і поставте на вогонь до закипання. Коли вода почне інтенсивно кипіти, зменшіть вогонь і продовжуйте варити. Води має бути достатня кількість, вона повинна покривати сосиски не менш ніж на п’ять сантиметрів. Якщо відварювали сосиски, покриті натуральною оболонкою, опустіть їх на хвилину в холодну воду, тоді оболонку буде легше зняти. Варити сосиски таким способом потрібно не більше п’яти хвилин.

• Як варити сосиски в мікрохвильовці. У спеціальну скляну ємність укладіть в один ряд очищені від зовнішньої оболонки сосиски (знімати потрібно як штучну, так і натуральну оболонку). Залийте водою так, щоб вона покривала їх повністю і поставте в мікрохвильовку. Варити сосиски таким способом потрібно п’ять хвилин, при більш тривалому варінні вони можуть лопнути.

• Як варити сосиски в мультиварці, на пару. На спеціальну корзину для варіння на пару покладіть сосиски без оболонки. У чашу мультиварки влийте зазначене в інструкції кількість води, зверху поставте сосиски і щільно закрийте кришку. Варити сосиски на пару в мультиварці слід в режимі «Варка на пару» двадцять хвилин.

• Як варити сосиски в мультиварці. У ємність мультиварки покладіть сосиски, натуральну оболонку при такому способі варіння можна не знімати, влийте воду в достатній кількості, як для варіння в каструлі і накрийте каструлю кришкою, на панелі управління виставте режим: «Варка на пару». Таймер для відварювання сосисок в даному режимі виставляють на п’ятнадцять хвилин.

• Як і скільки варити заморожені сосиски. Перед відварюванням заморожені напівфабрикати відтавати не потрібно. Їх, як і охолоджені, закладають в холодну воду, але оболонку при цьому не знімають, яка б вона не була. Єдина відмінність у варінні це час приготування. Так скільки варити сосиски, якщо вони заморожені? Такі напівфабрикати варять довше, ніж охолоджені, а ступінь готовність визначають проколом будь-яким гострим предметом. Якщо предмет легко входить в сосиску і вона при цьому пружна, але м’яка, значить все готово.

• З варених сосисок можна приготувати багато різноманітних страв, які можна їсти самостійно і з відповідним гарніром.