М’ясні пироги з лаваша з фаршем – просто! Рецепти пирогів з лаваша з фаршем та сиром, картоплею, грибами, помідорами, кабачками

Лаваш – основа безлічі простих страв, з нього готують швидкі пиріжки і складні, багатошарові пироги. Страви можуть бути навіть солодкими, але все ж основна начинка подібних частувань – м’ясна. У нашій добірці різні пироги, коржами в яких виступає лаваш.

Мясні пироги з лаваша з фаршем – просто! Рецепти пирогів з лаваша з фаршем та сиром, картоплею, грибами, помідорами, кабачками

М’ясні пироги з лаваша з фаршем – загальні принципи приготування

Для приготування швидких пирогів з лаваша підійдуть як круглі, так і прямокутні його пласти. Важливо, щоб вони були свіжими, а точніше, не підсохлими. Купуючи лаваш, обов’язково зверніть увагу на цілісність упаковки, наявність навіть невеличкого отвору може призвести до підсихання вироби.

З лаваша можна приготувати кілька видів м’ясних пирогів: закриті, листкові, у вигляді рулету або равлика. Практично всі пироги випікаються в круглій формі, а пиріг-рулет готують на деку.

Фарш для начинки можна приготувати власноруч або скористатися купівельними напівфабрикатом. Для соковитості в м’ясну масу додають пасеровані або сирі овочі, а щоб урізноманітнити смак – гриби, картоплю, помідори.

Практично всі пироги з лаваша заливають спеціально приготованими соусами або ж добре змащують ними. При формуванні листкових пирогів, внутрішні шари лаваша рясно просочують або умочують в такі заливки.

М’ясні пироги з лаваша випікають в духовці, яку попередньо прогрівають до 180-190 градусів. Час випікання може зайняти від чверті години до 30 хвилин, воно залежить від начинки і виду пирога.