Горбуша солона в домашніх умовах

Горбуша солона в домашніх умовах: доступний делікатес! Рецепти солоної горбуші і секрети її засолювання в домашніх умовах

Горбуша солона в домашніх умовах

Можна досхочу ласувати червоною рибкою? Звичайно! Якщо це горбуша, яка посолена самостійно.

У такому разі вартість цього делікатесу виходить у багато разів нижче, ніж в магазині.

З нього можна приготувати не тільки бутерброди, але і масу смачних страв. Але як засолити горбушу в домашніх умовах?

Виявляється, приготувати солону горбушу можна дуже просто і швидко, якщо є хороші рецепти.

Горбуша солона – загальні принципи приготування

Звичайно, самі смачні страви виходять з свіжої рибки. Але не завжди є можливість її придбати. В такому випадку використовуємо заморожений продукт. Перед приготуванням його потрібно відтанути, але тільки не в гарячій воді або мікрохвильовій печі, краще дати тушці повільно відійти на нижній полиці холодильника.

Потім рибу очищають від зовнішньої лушпиння, видаляють хвіст, плавники, голову і промивають внутрішню порожнину. Для засолювання рідко використовують цілу тушку, найчастіше обробляють на філе. Хвостова частина близько 10 см не використовується. Філе можна залишити з шкірою або без неї, на свій розсуд.

Солону горбушу готують двома способами:

1. Сухим. Для цього підготовлену тушку просто пересипають сіллю зі спеціями. Риба пустить сік, сіль розчиниться і просочить продукт.

2. Мокрим. Для цього використовуються маринади, соки, розсоли. Шматочки риби занурюють у холодну заливку і чекають готовності.

Як краще засолити горбушу в домашніх умовах, кожен вибирає сам. Але можна з однієї рибини відразу випробувати два або три способи та вибрати найбільш вподобаний за смаком варіант. Тим більше, що сам процес зазвичай займає небагато часу і, крім горбуші, потрібні примітивні спеції, які є на будь-якій кухні.