Гостра Аджика з яблуками

Гостра Аджика з яблуками – чудова закуска до будь-якої страви. Рецепти і секрети смачної гострої аджики з яблуками

Гостра Аджика з яблуками

Аджика користується великою популярність у багатьох країнах, тому що рецепти її приготування легкі, не вимагають складних маніпуляцій і дорогих продуктів.

До того ж готується аджика безліччю різних способів, і завдяки її пікантному смаку і неймовірному аромату можна перетворити абсолютно будь-яку страву.

Гостра Аджика з яблуками – загальні принципи приготування

Спочатку аджику готували з трьох основних інгредієнтів – перцю, часнику, трав, але, чим більше рецепт поширювався, тим більше змін було в нього внесено. Тепер аджику готують і солодкою, і кисло-солодкою, і пікантною, і, звичайно ж, гострою. В неї додають помідори, паприку, цибулю, моркву, кабачки, яблука, трави і зелень, спеції і прянощі і безліч інших інгредієнтів.

Для приготування гострої аджики з яблуками можна також використовувати будь-які компоненти. Аджика може бути овочевий, трав’яний, червоної, зеленої і такий, як вам захочеться. Незамінним інгредієнтом залишаються яблука, але і тут можна проявити фантазію і, використовуючи різні сорти і ступінь зрілості фрукта, надавати аджике нові незвичайні смаки: гостру насолоду, легку кислинку і інші.

Всі, що входять в склад, овочі і фрукти очищають, промивають і подрібнюють. Після уварюють, додаючи спеції, соняшникову олію, сіль і іноді оцет. Але також існують і рецепти ” аджики без варіння: тут всі овочі та яблука теж проходять попередню підготовку, після їх змішують з іншими інгредієнтами, якийсь час відстоюють, перемішують і закочують.