Аджика з кабачків з яблуками

Аджика з кабачків з яблуками – сонячний промінчик з Абхазії. Зігріємо аджикою з кабачків з яблуками наші шлунки взимку і навесні!

Аджика з кабачків з яблуками

Аджика – це гостра пастоподібна приправа, яка навіть самі непоказні страви перетворює в «прекрасних лебедів». Вона прийшла до нас з Абхазії, країни теплого моря, красивих гірських вершин і погожих днів, які тривають майже цілий рік.

Аджика з кабачків з яблуками – загальні принципи приготування

Аджика зазвичай червоного кольору, але може бути і коричневого, оранжевого, навіть зеленого! У неї чотири основних складових:

• гострий червоний перець;

• часник;

• сіль;

• пряні трави (базилік, м’ята, майоран, шафран, петрушка…).

Гострий червоний перець разом з часничком – головні діючі «особи» в приготуванні аджики. Обидва роблять її дуже гострою, а часник допомагає їй довше не псується. Економити на часнику не стоїть – від цього аджичка гірше не стане.

Принцип приготування приправи нескладний: всі овочі і фрукти подрібнюються. Потім до них додаються ароматні трави. Подрібнювати їх краще всього за допомогою м’ясорубки. Без тривалої варіння на повільному вогні, звичайно ж, теж не обійтися.

Щоб зробити цю приправу не настільки гострою, в неї кладуть солодкий перець. Але він має бути стиглим, інакше солодощі не бачити!

Страви з аджикою набувають ні з чим незрівняний унікальний смак, в якому вловлюється і гострота, і насолода, і гіркота. З цією пастою добре йдуть не тільки м’ясо або риба, але і рис, квасоля, салати, а також безліч інших страв.

Аджика – досить різнобічна» приправа. У неї маса рецептів, які навіть може не входити гострий перець. Найчастіше в неї додають помідори та моркву (окрім чотирьох вищезгаданих основних інгредієнтів, зрозуміло). Однак є багато і куди більш оригінальних комбінацій! Кабачки з яблуками – одне з них. Ця комбінація робить смак приправи дуже незвичайним: він гострий і м’який одночасно! Аджику з кабачків з яблуками обов’язково варто спробувати.

Приправа підвищує апетит! Вона завжди допоможе тим, у кого він поганий, оскільки стимулює виділення шлункового соку. Має вона і лікувальними властивостями, допомагаючи впоратися зі своїми недугами тим, кого дошкуляє застуда.