Аджика з кабачків з яблуками

Аджика з кабачків з яблуками – сонячний промінчик з Абхазії. Зігріємо аджикою з кабачків з яблуками наші шлунки взимку і навесні!

Аджика з кабачків з яблуками

Аджика – це гостра пастоподібна приправа, яка навіть самі непоказні страви перетворює в «прекрасних лебедів». Вона прийшла до нас з Абхазії, країни теплого моря, красивих гірських вершин і погожих днів, які тривають майже цілий рік.

Аджика з кабачків з яблуками – загальні принципи приготування

Аджика зазвичай червоного кольору, але може бути і коричневого, оранжевого, навіть зеленого! У неї чотири основних складових:

• гострий червоний перець;

• часник;

• сіль;

• пряні трави (базилік, м’ята, майоран, шафран, петрушка…).

Гострий червоний перець разом з часничком – головні діючі «особи» в приготуванні аджики. Обидва роблять її дуже гострою, а часник допомагає їй довше не псується. Економити на часнику не стоїть – від цього аджичка гірше не стане.

Принцип приготування приправи нескладний: всі овочі і фрукти подрібнюються. Потім до них додаються ароматні трави. Подрібнювати їх краще всього за допомогою м’ясорубки. Без тривалої варіння на повільному вогні, звичайно ж, теж не обійтися.

Ще смачненьке:  Варення з гарбуза з апельсином

Щоб зробити цю приправу не настільки гострою, в неї кладуть солодкий перець. Але він має бути стиглим, інакше солодощі не бачити!

Страви з аджикою набувають ні з чим незрівняний унікальний смак, в якому вловлюється і гострота, і насолода, і гіркота. З цією пастою добре йдуть не тільки м’ясо або риба, але і рис, квасоля, салати, а також безліч інших страв.

Аджика – досить різнобічна» приправа. У неї маса рецептів, які навіть може не входити гострий перець. Найчастіше в неї додають помідори та моркву (окрім чотирьох вищезгаданих основних інгредієнтів, зрозуміло). Однак є багато і куди більш оригінальних комбінацій! Кабачки з яблуками – одне з них. Ця комбінація робить смак приправи дуже незвичайним: він гострий і м’який одночасно! Аджику з кабачків з яблуками обов’язково варто спробувати.

Приправа підвищує апетит! Вона завжди допоможе тим, у кого він поганий, оскільки стимулює виділення шлункового соку. Має вона і лікувальними властивостями, допомагаючи впоратися зі своїми недугами тим, кого дошкуляє застуда.