Варення з полуниці в мультиварці

Варення з полуниці в мультиварці – ласощі в будь-який час року. Варимо варення з полуниці в мультиварці і робимо страви з них

Варення з полуниці в мультиварці

На початку літа з’являються перші ягоди.

Полуниця – сама смачна і ароматна, шкода тільки, що сезон цієї ягоди дуже короткий. Кожна господиня хоче заготовити якомога більше полуниць на зиму.

Варення в мультиварці – самий простий і доступний спосіб.

Варення з полуниці в мультиварці – основні принципи приготування

Приготування варення в мультиварці мало чим відрізняється від традиційного способу. Єдина відмінність: не потрібно постійно помішувати і контролювати весь процес. Достатньо закласти всі інгредієнти в прилад, закрити кришку і почекати потрібний час.

Ягоди перебирають, пом’яті і підгнилі прибирають. Потім миють і викладають у каструлю мультиварки. Пересипають цукром і залишають, щоб ягоди пустили сік. Цукру беруть стільки ж, скільки і ягід. Але якщо ви не любите надто солодке варення, можете додати менше цукру.

З-за того, що варення готується при закритій кришці, воно виходить рідкуватим. Однак це легко виправити, якщо додати в варення желатин, агар-агар або пектин.

Варення з полуниці в мультиварці варять у режимах «гасіння» або «йогурт» протягом двох годин. Воно повинно нудитися, а не кипіти. Такий спосіб приготування дозволяє зберегти ягоди цілими.

Готове варення розфасовують по стерилізованої скляній тарі і герметично закочують.