Проста випічка на швидку руку

Проста випічка на швидку руку – з’їдять все-одно швидше, ніж готували. Добірка рецептів простої випічки на швидку руку

Проста випічка на швидку руку

Магазинні солодощі навряд чи зрівняються з домашньою випічкою: свіжа, запашна, приготована з любов’ю, вона порадує сім’ю і гостей будинку.

Власне приготування таких страв з відомих продуктів – гарантія того, що випічка свіжа і не представляє ніякої небезпеки для здоров’я.

При всіх цих плюсах є один мінус: збігати в магазин за пирогом або печивом швидше і простіше, ніж готувати тісто і стояти біля плити.

Однак є абсолютно легкі рецепти, а страви, приготовані за ним, виходять просто дивовижними. Стосується це і простий випічки на швидку руку.

Загальні принципи приготування простий випічки на швидку руку

Щоб випічка вийшла не просто швидкої, але ще й смачною, корисною, потрібно врахувати деякі правила.

Саме швидке в приготуванні тісто – пісочне. Основа його вершкове масло або маргарин. Цей компонент може використовуватися в м’якому вигляді, для чого потрібно потримати його в теплому приміщенні. Після чого масло або маргарин легко розтерти. Інший варіант – натерти його на тертці, тоді можна брати продукт з холодильника.

Швидка випічка виходить з готового тіста. В цьому плані популярні дріжджове, але особливо – листкове тісто. Страви з останнього займають по приготуванню мінімальну кількість часу.

Легко і просто готуються так звані наливні пироги, особливо якщо начинка у них не вимагає тривалої термічної обробки.

Проста випічка на швидку руку може бути приготовлена в духовці, так і на плиті, найчастіше у великій кількості олії.