Запечена картопля в мультиварці

Запечена картопля в мультиварці – корисно! Рецепти запеченої в мультиварці картоплі зі спеціями, в вершках, з сиром, беконом і т. д.

Запечена картопля в мультиварці

Запечена картопля в мультиварці можна приготувати для сімейної вечері або на святковий стіл.

При цьому ви можете сміливо фантазувати і створювати свої кулінарні шедеври, адже картопля поєднується практично з будь-якими продуктами.

Запечена картопля в мультиварці – основні принципи приготування

Для запікання ідеально підходить молода картопля, який можна навіть не чистити. Зрілу картоплю чистять і добре миють. Дрібні бульби залишають цілком, а великі нарізають часточками.

Дуже важливо перед запіканням картоплю обсушити, щоб він не тушкувався, а саме запекался.

У чаші приладу розігрівають пісне масло і викладають картоплю. Потім його збризкують маслом, солять і приправляють спеціями. Кришку приладу щільно закривають і готують в режимі «випічка» близько години. Після цього відкривають кришку, вміст чаші струшують, щоб перевернути картоплю, і продовжують готувати в тому ж режимі ще хвилин 20.

Картоплю можна запекти у вершках або сметані, щоб овоч придбав м’який вершковий смак. Крім того картоплю запікають з сиром, м’ясом, беконом або рибою. В такому випадку ви отримаєте повноцінне блюдо для обіду або вечері.