Торт з родзинками і горіхами

Торт з родзинками і горіхами: це – дуже просто! Основні секрети бісквітного тіста для торта з родзинками, горіхами та маком

Торт з родзинками і горіхами

Молоді господині часто недооцінюють себе, вважаючи, що їм не дано осягнути ази кондитерського мистецтва, і тому навіть не намагаються спробувати посидіти у себе на кухні, приготувати що-небудь солоденьке, здивувати і порадувати сім’ю.

Між тим, треба просто згадати, що все в цьому житті відбувається вперше з кожним з нас, і кожна людина колись не вмів ходити, розмовляти, читати, писати…

Словом, потрібно просто повірити в себе.

Торти теж колись були придумані і зроблені вперше, і дві з половиною тисячі років до нашої ери солодка випічка навіть тортом не називалася. Мистецтву домашньої випічки стільки ж років, скільки люди вирощують пшеницю.

Справа не в назві: торт або пиріг, в Італії, у Франції, в Англії чи в Росії, традиція випікати вироби із солодкого тіста має тисячолітню історію. У ті далекі часи пироги і торти вміли піч у кожному домі, ще задовго до появи професії кондитера.

Словом, уявіть, що печете звичайний пиріг з будь-якого солодкого тіста, тому що російське слово «пиріг», на відміну від італійського слова «торт» – більш звично і зрозуміло, а по суті і технології приготування – одне і те ж. Різноманітність видів тіста, начинок або кремів, способів оформлення, звичайно, існує багато, але основи кондитерських прийомів і способів приготування тортів та інших кондитерських виробів з солодкого тіста легко піддаються аналізу і класифікації. Знаючи властивості основних продуктів, що входять до складу тортів, їх взаємодію і здатність змінюватися при різних способах теплової або механічної обробки, можна легко втілити в життя власну кондитерську ідею – створити торт з найулюбленіших продуктів і ласощів, і навіть створити конкуренцію професійним кондитерам.