Торта «Золотий ключик»

Торт «Золотий ключик» – ніжний вершковий смак! Виготовлення торту «Золотий ключик» в домашніх умовах

Торта «Золотий ключик»

Про це торті легенд ходить куди більше, ніж існує рецептів. То кажуть, що готується він неймовірно складно, то, за чутками, продуктів не дістати, чи стоять вони позамежних грошей. А насправді і торт не так складний, і продукти цілком доступні у всіх відносинах.

Торт «Золотий ключик» – загальні принципи приготування

• Обов’язковий компонент торта – варене згущене молоко. Саме воно надає десерту ніжний вершковий смак з характерним присмаком радянських ірисок, за який десерт і отримав назву. Різновидів торта «Золотий ключик», виготовлених у домашніх умовах, безліч і майже кожна господиня зберігає секретний рецепт. Такі торти можна приготувати з випічкою і без неї.

• Найчастіше для десерту випікають бісквітне або медові коржі, які потім промащують кремом. «Ледачий», швидкий варіант торта «Золотий ключик» готується за лічені хвилини і в приготуванні використовується печиво. Варене згущене молоко може додаватися не тільки в крем, але і в саме тісто.

• Доповнюють торт горіхами. З дрібної горіховою крихтою випікають коржі або змішують її з кремом. Якщо не хочеться довго возитися з оформленням, верх десерту також прикрашають мелкорублеными горіхами або їх половинками.