Трубочки з заварним кремом

Трубочки з заварним кремом – солодкі моменти дитинства. З якого тіста зробити трубочки з заварним кремом: рецепти тіста і кремів для улюбленого тістечка

Трубочки з заварним кремом

Тістечка у формі трубочок або конусів, в основному, виготовляють з заварного та листкового тіста. Ця – ті самі класичні варіанти солодощів, які викликають приємні спогади з далекого «совкового» дитинства. Правда, такі тістечка виробляють і зараз, в сучасну капіталістичну епоху. Шкода, що у тих, хто так зневажливо відноситься до радянського періоду нашої історії, немає можливості порівняти той смак з тим, що зараз пропонується покупцям, в умовах, коли гонитва за прибутком вирішує все.

Єдина можливість спробувати справжній смак трубочок з заварним кремом – роздобути рецептури радянського громадського харчування, купити свіжі домашні продукти і приготувати смачні тістечка на власній кухні, не економлячи на задоволенні. Заодно, ознайомившись з основами технології приготування різного тіста і заварних кремів, можна поекспериментувати, приготувати трубочки по своїм унікальним рецептами.