Смачні страви на швидку руку

Порадуйте вашу родину вкусняшкою на швидку руку! Різні ласощі на швидку руку для сім’ї, гостей і себе, коханої

Смачні страви на швидку руку

Сучасні господині – це здебільшого працюючі жінки, які не мають ніякої можливості простоювати по півдня біля плити.

Але пригостити домашніх чим-небудь незвичайним все одно хочеться!

Що ж робити? Звичайно, готувати різні вкусняшки на швидку руку.

А для цього спробувати слідувати деяким правилам.

Загальні принципи приготування смачних страв на швидку руку

По-перше, добре б мати морозилку або хоча б холодильник з великою морозильною камерою. Ви зможете зберігати в ній безліч корисних продуктів і напівфабрикатів, які можна перетворити потім в різноманітні ласощі на швидку руку: заморожені солодкі перці, брюссельську капусту, картоплю в часточках, ягоди і фрукти; фарш, краще вже у вигляді сформованих котлеток або фрикадельок, листкове тісто, морозиво, рибне філе і т. д.

По-друге, консерви теж можуть стати в нагоді: горошок, квасоля, кукурудза, лосось у власному соку і тому подібні припаси досить швидко перетворюються в неперевершені смачненьке нашвидкуруч.

По-третє, тримати у своїй морозилці краще вже готові для використання напівфабрикати. Тобто, купивши, скажімо, курку, ви її не заталкиваете відразу ж в морозилку до кращих часів, а перш миєте і разделываете на такі шматки, які плануєте використовувати в майбутньому. Наприклад, відокремлювати філе філе, крильця, стегенця, остов, розрізавши його на шматки зручні. Філе можна відразу ж порізати на порційні або просто невеликі шматочки. Тепер, трохи вам знадобилося приготувати рагу або запечену курятину, ви дістаєте пакет з потрібним вмістом, оттаиваете в мікрохвильовці і тушкуйте або запікаєте.

Мікрохвильовка, до речі, як і мультиварка, теж здатна допомогти скоротити час на приготування смачних страв на швидку руку.

Якщо у вас в холодильнику зберігається пакетик вершків для збивання, у шафці – пачка шоколадного печива, а в морозилці – упаковка замороженої вишні, дуже смачний десерт ви приготуєте за лічені хвилини!