Шоколадний кекс в мультиварці

Шоколадні кекси в мультиварці з начинками. Швидкий і смачний результат – шоколадний кекс в мультиварці

Шоколадний кекс в мультиварці

Використання мультиварки для приготування таких порівняно нескладних виробів, як кекси може здатися надмірною тягою до сучасних технологій. Однак при всій своїй простоті кексики нерідко виходять недостатньо пишними, або пересушеними.

Скориставшись новомодним пристроєм, ви майже гарантовано отримуєте стабільний результат – шоколадні кекси пишні, легкі на смак, гарні і просто тануть у роті.

Шоколадний кекс в мультиварці – загальні принципи приготування

• Для випічки шоколадних кексів в мультиварці готують полужидкое тісто. Така випічка може бути як здобної, так і пісною. У здобну обов’язково додають яйця і жири: вершкове масло або маргарин. Пісну замішують без яєць, на рафінованій олії.

• Темний колір і шоколадний смак виробу додає додається какао або розтоплений чорний шоколад. Нерідко для отримання більш насиченого шоколадного смаку вводять відразу обидва продукту.

• Щоб тісто під час випікання рівномірно підійшло, його рекомендується добре збивати і закладати продукти в певній послідовності, описаної в рецептурі.

• В мультиварці можна приготувати як прості шоколадні кекси, так і більш складні з начинками самостійно приготованих кремів або сиру з фруктами.

• Випікають шоколадні кекси в мультиварці при режимі «Випічка». Тривалість програми залежить не тільки від рецептури, але і від потужності мультиварки. Тому по закінченні встановленого часу завжди потрібно перевіряти готовність проколом тонкої палички з деревини (сірником або зубочисткою). Якщо поверхня палички після проколу не буде візуально вологою – кекс готовий.