Самса з сиром і її оригінальні варіанти. Добірка рецептів самси з сиром у поєднанні з іншими наповнювачами

Традиційно самсу готують з м’ясом. Однак не менш смачною випічка виходить з сиром. Така самса припаде до смаку тим, хто не вживає в їжу м’ясо.

Самса з сиром і її оригінальні варіанти. Добірка рецептів самси з сиром у поєднанні з іншими наповнювачами

Самса з сиром – основні принципи приготування

Самсу готують з прісного або листкового тіста. Сьогодні можна купити вже готовий продукт в будь-якому магазині. Але якщо ви хочете приготувати по-справжньому домашню випічку, зробіть його самостійно. Для цього вам знадобиться борошно, яйця, питна вода і вершковий жир. На воді, яйця і борошна замішують тісто як на вареники. Потім його тонко розкочують, по всій поверхні розподіляють шматочки масла, складають конвертом і розкачують ще раз. Процедуру повторюють кілька разів, в залежності від того, скільки шарів ви хочете отримати. Перед обробленням тісто обов’язково витримують у холодильнику.

Начинку готують з будь-якого сорту сиру. Найчастіше використовують ропні. Він чудово поєднується з різними продуктами. Начинка може складатися тільки з сиру, або доповняться овочами, м’ясом, зеленню і т. д.

Листкове тісто розкачують, нарізають квадратами однакового розміру. На кожен викладають сирну начинку і роблять трикутну самсу. Її викладають на лист, змазують збитим яйцем і випікають до готовності.

Подають випічку з напоями або бульйоном.