Ковбаски з курячого фаршу – корисна альтернатива сосискам. Добірка рецептів ковбасок з курячого фаршу зі спеціями

Сьогодні в будь-магазині величезний асортимент ковбасних виробів. Але, на жаль, більшість з них готують з барвниками і консервантами. Домашні ковбаски з курячого фаршу – якісний, натуральний продукт, який можна давати навіть дітям.

Ковбаски з курячого фаршу – корисна альтернатива сосискам. Добірка рецептів ковбасок з курячого фаршу зі спеціями

Ковбаски з курячого фаршу – основні принципи приготування

Домашні ковбаски готують в каструлі, сковороді або в духовці. Для приготування класичних ковбасок використовують куряче м’ясо, прянощі, яйця і вершкове масло. Куряче філе перекручують на м’ясорубці або дрібно рубають гострим ножем. У подрібнене м’ясо додають м’яке масло і яйце. Приправляють всі прянощами і солять. Перемішують.

З отриманої м’ясної маси формують ковбаски. Це можна зробити кількома способами. У першому випадку з фаршу формують ковбаску і загортають її в декілька шарів харчової плівки. Кінці щільно зав’язують нитками. Ковбаски, приготовані цим способом, відварюють в киплячій воді. Потім їх виймають, охолоджують, плівку знімають і обсмажують їх на сковороді з усіх боків. У другому випадку для приготування ковбасок використовують натуральні кишки. Їх ретельно чистять, наповнюють фаршем і перев’язують нитками, формуючи невеликі ковбаски. Їх можна відварювати, запікати або обсмажувати. Якщо кишки або харчової плівки немає під рукою, можете використовувати фольгу.

Для різноманітності, ковбаски можна приготувати з овочами, часником, сиром, фруктами, печінкою або відвареними крупами.