Салат з огірком і ковбасою

Салат з огірком і ковбасою – готуємо зі смаком! Рецепти салатів з огірками і ковбасою: ситних, легенів, листкових, дієтичних

Салат з огірком і ковбасою

Огірки і ковбасу можна їсти просто так, але краще приготувати салат. На основі цих популярних інгредієнтів існує величезна кількість рецептів. Кожен відрізняється поєднанням продуктів, що входять спеціями, заправками, але їх об’єднує одне – доступність продуктів. А ще салати на основі ковбаси і огірків просто робляться, не вимагають настоювання і їх можна вживати відразу.

Салат з огірком і ковбасою – загальні принципи приготування

Якщо в рецепті не зазначено вид або сорт ковбаси, то можна брати будь-яку. Але продукт відноситься до швидкопсувних інгредієнтів і має бути обов’язково свіжим. Ковбаса для салатів нарізається кубиками або соломкою. Якщо продукт має невеликий діаметр (наприклад, мисливські ковбаски), то можна порізати кружечками або на сектори.

Ще смачненьке:  Салати з адигейським сиром

Огірки можна використовувати свіжі або солоні, зазвичай це вказується в рецепті. Бажано використовувати плоди з тонкою шкіркою, які також не мають великих або стиглих насінин. Якщо огірок зрілий, то шкіру краще очистити, м’які видалити нутрощі. З солоних огірків потрібно добре злити розсіл, при необхідності віджати.

Часто в салати з огірком і ковбасою додають яйця, свіжі або варені овочі, консерви, зелень. Як заправок використовують майонез, йогурти, масло. Допускається додавання гострих спецій, солі, різної зелені.