Салат з огірком і ковбасою

Салат з огірком і ковбасою – готуємо зі смаком! Рецепти салатів з огірками і ковбасою: ситних, легенів, листкових, дієтичних

Салат з огірком і ковбасою

Огірки і ковбасу можна їсти просто так, але краще приготувати салат. На основі цих популярних інгредієнтів існує величезна кількість рецептів. Кожен відрізняється поєднанням продуктів, що входять спеціями, заправками, але їх об’єднує одне – доступність продуктів. А ще салати на основі ковбаси і огірків просто робляться, не вимагають настоювання і їх можна вживати відразу.

Салат з огірком і ковбасою – загальні принципи приготування

Якщо в рецепті не зазначено вид або сорт ковбаси, то можна брати будь-яку. Але продукт відноситься до швидкопсувних інгредієнтів і має бути обов’язково свіжим. Ковбаса для салатів нарізається кубиками або соломкою. Якщо продукт має невеликий діаметр (наприклад, мисливські ковбаски), то можна порізати кружечками або на сектори.

Огірки можна використовувати свіжі або солоні, зазвичай це вказується в рецепті. Бажано використовувати плоди з тонкою шкіркою, які також не мають великих або стиглих насінин. Якщо огірок зрілий, то шкіру краще очистити, м’які видалити нутрощі. З солоних огірків потрібно добре злити розсіл, при необхідності віджати.

Часто в салати з огірком і ковбасою додають яйця, свіжі або варені овочі, консерви, зелень. Як заправок використовують майонез, йогурти, масло. Допускається додавання гострих спецій, солі, різної зелені.