Рецепти пиріжків з фаршем з дріжджового тіста. Ситна і апетитна випічка: пиріжки з фаршем з дріжджового тіста

З глибокої давнини слов’яни вирощували зернові культури. Випечені вироби завжди були символом достатку і благополуччя. Пиріжки з м’ясною начинкою традиційно використовувалися як для святкового застілля, так і в щоденному меню.

Рецепти пиріжків з фаршем з дріжджового тіста. Ситна і апетитна випічка: пиріжки з фаршем з дріжджового тіста

Можна легко відчути себе ідеальною господинею, якщо приготувати випічку з дріжджового тіста. Ароматні пиріжки не тільки поживну страву, але й символ домашнього тепла і затишку.

Загальні принципи приготування пиріжків з фаршем з дріжджового тіста

Дріжджове тісто використовують для випікання пампушків, ватрушок, кулеб’як, розтягаїв, булочок, кренделів, різних пирогів. Пиріжки з фаршем з дріжджового тіста – поширене ласе блюдо.

Для тіста використовують прості і поширені інгредієнти. Дріжджі потрібно брати свіжі, продукт поганої якості значно погіршує властивості тіста. Їх розводять в молоці, воді або іншій рідині, додаючи для активного бродіння цукор. Якщо у молока (води) занадто низька температура, то сповільнюється життєдіяльність грибків у дріжджах, а надто гарячий розчин може повністю придушити їхню активність. Важливо використовувати теплу рідину, щоб добитися ідеального тесту.

Молочні продукти і кісломолочка покращують властивості тіста і сприяють його хорошому розпушуванню.

Яйця роблять його більш твердим і жорстким, тому не рекомендується додавати їх багато. Для додання пиріжкам красивого кольору бурштину їх поверхню змащують жовтком.

Жири дарують готової випічки особливий аромат, покращують пластичність і перешкоджають черствению готових виробів. Зазвичай беруть маргарин або вершкове масло, можна додавати жир з курки або свинини. Не слід перевищувати норму, встановлену рецептом. Від надлишку жирів тісто погано набухає при бродінні, якість пиріжків погіршується.