Рис з морквою

Рис з морквою – дружать завжди! Солодкі й гострі, смажені, варені і запечені страви з рису з морквою: найкращі рецепти

Рис з морквою

За давньою легендою Чингісхан, збираючись у далекі походи, скликав всі підлеглі йому племена на раду і ходив до кожного стойбищу, куштуючи страви кочівників, вибираючи найбільш універсальне для всього війська.

Вибір припав на азіатський плов, причому чи не головною причиною для цього став красивий рис з морквою, дуже сподобався великому завойовнику.

Рецептів плову не злічити, але і сам по собі рис з морквою може стати основою самостійного блюда, так і гарніром, а варіантів його приготування нітрохи не менше.

Рис з морквою – основні принципи приготування

• При готуванні страв з рису з морквою важливе значення має правильно вибрані основні продукти.

• Рис вибирають в залежності від виду підготовлюваного блюда. Так для гарнірів, краще всього брати крупнозерновой рис, а ось для котлет і каш скоріше підійде круглий, не пропарений. Каші з такого рису виходять більш в’язкими, а фарш з його додаванням легше формується в котлети.

• Купувати рис рекомендується в прозорій упаковці, в цьому випадку ви зможете визначити його якість. Якщо крупа містить велику кількість подрібненого рису, то краще його не брати, так як такі осколки зваряться набагато швидше цільних зерен і гарнір не вийде розсипчастим.

• Перед приготуванням рис перебирають від зайвого сміття та неякісних рисових зерняток, потім добре промивають і замочують на годину в холодній воді, після чого знову ретельно виполіскують і лише після цього готують.

• При варінні воду наливають у певній пропорції, зазвичай один до трьох, або згідно з рецептурою.

• Найбільш насичений колір і смак страв з рису з морквою додадуть інтенсивно забарвлені соковиті сорти коренеплоду.

• Морквину перед використанням ретельно промивають, очищають з неї тонким шаром шкірку і подрібнюють теркою або шаткують ножем.

• З рису з морквою можна готувати різноманітні, майже нічим, крім виду, несхожі один на одного гарніри. Вони можуть послужити чудовою начинкою для кальмарів, з них виходять чудові яскраві запіканки і пісні котлети, каші з додаванням овочів і фруктів поживні і корисні.