Пироги з грушами

Пироги з грушами – ароматний осінній десерт. Печемо з різного тіста, з оригінальними добавками – домашні пиріжки з грушами

Пироги з грушами

Грушеві пироги мало чим відрізняються від яблучних як у способах приготування, так і за популярністю.

Але готують їх, на жаль ласунів, значно рідше. І груша – плід більш рідкісний і клопоту з таким пирогом все ж дещо більше.

Але якщо на дворі золотиться осінь, варто попросити маму або бабусю, а раптом не відмовляться приготувати таке чудове частування?

Пироги з грушами – загальні принципи приготування

• Для пирогів особливо гарні пізні осінні сорти груш. Запашна та їх м’якоть соковита, зберігає аромат і смак навіть після випічки. C груш обов’язково знімають шкірку, так як вона дуже тверда і навіть за час тривалої термічної обробки, не розм’якшується. Серединку з насінням також видаляють. У пироги кладуть груші цілком або подрібнюють, розрізаючи на часточки або невеликі шматочки.

• Щоб наситити випічку особливими ароматами, груші трохи проварюють, а потім витримують до повного охолодження в спеціально приготованих сиропах або ароматизують саме тісто ваніллю. Дуже оригінальна комбінація насиченого грушевого смаку і аромату кориці.

• Грушеві пироги можна приготувати з будь-якого виду тесту: від пісочного до бісквітного. Для більш швидкої випічки підійде і вже готове, фабричне.

• Для такої випічки в начинку можна покласти не тільки груші, іноді скибочки фруктів перешаровують або змішують з різними кремами.