Пиріжки з вишнями в духовці

Пиріжки з вишнею в духовці з різного тіста. Секрети начинки

Пиріжки з вишнями в духовці

Вибираючи ягоду для начинки все ж краще звернути увагу на її сорт. Перевагу потрібно віддати більш солодким і м’ясистим ягодам. Найбільш вдалий варіант для випічки – сорт Чорнокірка.

Пиріжки з вишнею в духовці – основні технологічні принципи

Вишня в поєднанні з будь-яким тестом неймовірно смачна. Але якщо з приготуванням тіста проблем зазвичай не виникає, то зліпити пиріжки з начинкою з вишень досить складно, тому що ця ягода, як і всі ягоди – дуже соковита.

Всі люблять, щоб у пиріжках було багато начинки, але не завжди це вдається зробити. Збільшити кількість ягідної начинки неможливо, тому що при випіканні тісто розширюється, витісняючи ягідний сік. Він випливає на деко і пиріжки виходять підгорілі. Зазвичай співвідношення начинки і тесту в пиріжках дорівнює 4:6 на 100 г випеченого виробу. Соковиті ягоди перед ліпленням пиріжків злегка присипають загусниками: сухим молоком, крохмалем, прожареної борошном. При випічці ці добавки згортаються разом з соком ягід всередині пиріжка. Крім цього існують деякі прийоми ліплення пиріжків з такою начинкою, що дозволяють випікати красиві і якісні вироби, без слідів витікання соку.