Чебуреки з лаваша

Чебуреки з лаваша – ледачі, але такі смачні! М’ясні, сирні та об’єднані начинки для чебуреків з лаваша

Чебуреки з лаваша

Тонкий вірменський лаваш – чудова основа для приготування швидких, так званих ” ледачих страв. Його ніжне, податливе в роботі тісто добре просочується і швидко підрум’янюється, схватываясь хрусткою скоринкою.

Чебуреки з лаваша – загальні принципи приготування

• Для чебуреків використовують прямокутні або круглі листи тонкого лаваша. Їх можна знайти в продажу або випекти самостійно.

• В начинку чебуреків використовують маложирний м’ясний фарш, подрібнений теркою сир, обсмажені гриби. Часто начинку роблять комбінованої, наприклад, м’ясо з грибами або картоплю з сиром. Начинка не повинна бути надмірно соковитою, ніжне тісто лаваша швидко вбирає вологу і може розповзтися.

• Формують чебуреки з лаваша у вигляді трикутників або квадратів. Прямокутні листи ножицями ділять на квадрати, круглі розрізають на сегменти. Начинку рівномірним шаром розподіляють практично по всій поверхні нарізаних шматків, залишаючи вільною лише ту частину, яку потрібно буде загорнути. Щоб краї добре склеїлися між собою, їх змащують яйцем, після чого тісно притискають руками.

• Сформовані заготовки укладають невисокими купками на столі, за 3-4 чебурека. Якщо покласти більше, вони можуть склеиться.

• Чебуреки з лаваша можна обсмажити в сковороді або приготувати в духовці. Обсмажують чебуреки, на відміну від класичних виробів, в невеликій кількості олії, в духовці підтримують температуру не нижче 180 градусів.

• Чебуреки з лаваша гарні гарячими, коли рум’яна кірочка ще хрумтить. В охолодженому вигляді вони не менш смачні, але такого ефекту вже не досягти.