Пиріжки з фаршем і рисом – ситно, смачно, по-домашньому! Готуємо печені, смажені і листкові пиріжки з фаршем і рисом

Існує безліч варіантів начинки для пиріжків з рисом. Варений злак змішують з яйцями і зеленню, додають до нього гриби, капусту та інші овочі. Але особливо вдаються м’ясні варіанти. Виходять не тільки смачні, але і дуже ситні пиріжки. Приготуємо?

Пиріжки з фаршем і рисом – ситно, смачно, по домашньому! Готуємо печені, смажені і листкові пиріжки з фаршем і рисом

Пиріжки з фаршем і рисом – загальні принципи приготування

Для пиріжків можна зробити дріжджове тісто або на розпушувачах. Його замішують на воді або з молочними продуктами. Нижче є різні варіанти для смажених і печених пиріжків. Також можна купити тісто в найближчому магазині. В листковому варіанті теж виходить доволі непогано і досить швидко.

Фарш для пиріжків також можна купити, але бажано приготувати самостійно. В цьому випадку можна бути впевненим не тільки в якості, але й кількості жиру. Фарш можна додати до рису в сирому або обсмаженому вигляді. Злак ж завжди відварюють, так як він вбирає багато води. Якщо цього не зробити, то рис просто не встигне приготуватися в пиріжках і все зіпсує.

Що ще можна додати в начинку:

· цибуля та інші овочі;

· гриби;

· яйця;

· зелень.

Вітаються спеції. Їх можна вибирати на свій смак і додавати в будь-якій кількості. Як тільки тісто і начинка буде готова, можна приступати до формування і смаженні або випіканні пиріжків. З таким фаршем їх завжди роблять закритими класичної форми, розмір можна визначати самостійно. Смажать пиріжки зазвичай в сковороді з рафінованою олією. Випічка проводиться в духовці.