Пиріжки з абрикосами в духовці

Сонечко на блюдце – мамині пиріжки з абрикосами в духовці. Здобне, листкове і сирне тісто для пиріжків з абрикосами в духовці

Пиріжки з абрикосами в духовці

Чудова абрикосова начинка універсальна.

Тісто до неї підходить практично будь, випічка виходить соковита, солодка.

При цьому кількість цукру, додається і в тісто, і в саму начинку, відносно невелика.

Любителі пісних смажених пиріжків особливо хвалять їх за контраст ніжною солодкої начинки і солонуватого, грубого тіста.

Хоча в більшості рецептів є поради, як уникнути витікання соку, але дітвора часто готова мало не битися за пиріжок, покритий шаром закристалізованого, густого соку, вытекшего з середини.

Пиріжки з абрикосами в духовці – загальні принципи приготування

• Для пиріжків, що випікаються в духовці, можна приготувати дріжджове, так і бездріжджове тісто. Його вимішують на молоці, кефірі або кисляку. Якщо немає бажання возитися з приготуванням тесту, то випічку готують з покупного листкового. Воно так само може бути і дріжджовим і прісним.

• Випечені пиріжки зі свіжими абрикосами завжди виходять ароматними, але якщо таких немає, їх цілком можна замінити замороженими. Такі фрукти обов’язково заздалегідь відтаюють на повітрі і викладають на сито, позбавляючись від зайвої вологи.

• Плоди для начинки обов’язково обмивають і добре обсушують. Потім видаляють кісточку і нарізати невеликими шматочками. Нерідко фрукт закладають цілком, а іноді додатково наповнюють його ягодами. Деякі рецептури передбачають припускання абрикосів з цукровим піском.

• Способів приготування пиріжків з абрикосами в духовці багато і кожен залежить від конкретно вибраного рецепту.

• Для випікання заготовки пиріжків ставлять тільки в прогріту до оптимальної температури духовку. Тривалість випікання залежить від конкретного виду тесту і, як правило, вказується в рецептурі.