Паска в хлібопічці – завжди виходить! Як приготувати пишну паску в хлібопічці: рецепти з сухофруктами, цитрусовими, медом

Невід’ємна частина великого свята Великодня – паски.

Паска в хлібопічці   завжди виходить! Як приготувати пишну паску в хлібопічці: рецепти з сухофруктами, цитрусовими, медом

Зазвичай їх печуть у духовці, витрачаючи багато сил і часу на заміс і безпосередньо випікання. Але з появою на багатьох кухнях хлібопічки, процес приготування пасок спрощується.

Рецептів пасок в хлібопічці багато, розглянемо найсмачніші.

Паска в хлібопічці – основні принципи приготування

Хлібопічка корисна і дуже зручна в побуті. І багато господинь раз спробувавши це чудо-техніки в дію вже не хочуть відмовлятися від неї. І правда – чи жарт, викласти всі необхідні компоненти страви в чашу, натиснути на кнопочку і почекати кінця процесу замісу і приготування – ні турбот, ні клопотів і море вільного часу.

Однак найчастіше ті ж господині вважають за краще готувати святкові паски, не використовуючи хлібопічку, вважаючи, що в ній виходять не традиційні великодні паски, а звичайна здоба. І зовсім даремно! Знаючи рецепти і тонкощі приготування пасок в хлібопічці, у кожній вийде саме та святкова випічка, яка вимагається.

Якщо ви звикли готувати тісто вручну, то процес замісу тіста для пасок у хлібопічці вам здасться несподівано прискореної. Але це і до кращого, машина сама знає, коли, як і скільки раз вимісити, дочекатися підняття і знову обім’яти.

Незважаючи на всю гадану простоту, у деяких паски в хлібопічці не виходять, і справа не в тому, що рецепти неправильні або співвідношення інгредієнтів не вірні. Найчастіше справа в якості борошна. Тому, щоб уникнути невдач, обов’язково першочергово спечіть пробний паска.