Лечо з перцю, баклажанів та моркви

Лечо з перцю, баклажанів та моркви – соковите літо в банку. Як готувати лечо з перцю, баклажанів та моркви – найкращі рецепти

Лечо з перцю, баклажанів та моркви

Сьогодні навіть взимку можна купити будь-які овочі, але такі як болгарський перець, помідори і баклажани багатьом не по кишені.

Та й смакові якості, звичайно, відрізняються від вирощених на грядках під сонечком. Лечо з перцю, баклажанів та моркви – відмінний спосіб зберегти вирощений урожай.

Лечо з перцю, баклажанів та моркви – основні принципи приготування

Класичне лечо готують з помідорів, болгарського перцю, цибулі та часнику. Однак існує кілька різновидів цієї страви: з морквою, кабачками, яблуками або баклажанами. Лечо з перцю, баклажанів і моркви користується особливою популярністю.

Принцип приготування цієї закуски мало чим відрізняється від класичного. Єдина відмінність: у страву додають більше спецій і часнику.

Баклажан досить прісний овоч, тому в лечо додають оцет, який ще й виступає в ролі консерванту.

Для лечо беруть стиглі овочі без пошкоджень і ознак гнилі. Помідори повинні бути щільними і м’ясистими, перець солодкий і соковитий, а баклажани молодими, з тонкою шкіркою і практично без насіння.

Моркву, баклажани, цибулю і часник чистять від шкірки. У болгарського перцю видаляють плодоніжку з насінням. Помідори використовують разом зі шкіркою, або знімають її, обшпаривши їх окропом.

Овочі подрібнюють довільними шматками. Комусь подобаються дрібні шматочки, а хтось віддає перевагу нарізати овочі крупніше. Все залежить від ваших уподобань.

Лечо готують в емальованому посуді, або в глибокому казані.