Куряча печінка в соусі

Куряча печінка в соусі: бешамель, томатний, сирний. Повсякденні і екзотичні способи приготувати курячу печінку в соусі

Куряча печінка в соусі

Куряча печінка використовується в багатьох блюдах, хороша вона і просто шматочками, обсмажена з приправами і зеленню.

Печінка птахів трохи гірчить, пом’якшити смак готового блюда може соус.

Його варіацій існує безліч, найпоширеніші рецепти з томатом і сметаною.

Куряча печінка в соусі – загальні принципи приготування

Печінка птахів готується дуже просто. Її можна смажити, тушкувати, варити на плиті і в мультиварці, запікати в духовці. При дотриманні технології у вас обов’язково вийде блюдо з серії «пальчики оближеш»:

1. Вибираючи печінка, звертайте увагу на колір і запах. Дуже темний свідчить про те, що продукт лежить на полиці магазину вже довго і просто постарів. Запаху у печінці як такого немає, тому будь-яка стороння домішка говорить про зіпсованості.

2. Структура свіжої печінки також важлива. Вона повинна бути пружною, наповненій кров’ю, не бути схожою на кашу. Дуже жовті плівки і жир також говорять про похилому віці печінки.

3. Перед приготуванням заморожену печінку треба розморозити. Якщо вона пролежить на повітрі дуже довго, з неї витече весь сік. Тому ріжте її, як тільки ніж «візьме», і відразу обсмажуйте або тушкуйте.

4. Час обсмажування – 5 хвилин для тонких шматочків, 7-10 хвилин для цілої курячої печінки. Гасіння займає не більше 15 хвилин на маленькому вогні. Час приготування в мультиварці залежить від обраної програми: «Жарити» – 7 хвилин, «Гасіння» – 12-15 хвилин.

5. Куряча печінка в соусі буде набагато соковитіше, якщо їм не заливати страву при смаженні, а заздалегідь замаринувати і дати настоятися.