Глазур для паски – рецепти та варіанти оформлення. Технологія приготування білкової, цукрової і шоколадної глазурі для паски

Яка Пасха без пасок та крашанок? А які паски без прикрас? Хоча і без свята уявити пишні паски, не покриті глазур’ю досить складно.

Глазур для паски   рецепти та варіанти оформлення. Технологія приготування білкової, цукрової і шоколадної глазурі для паски

Продуктів для глазурі потрібно мінімум, готується практично за хвилини, навіщо ж відмовляти собі і іншим в задоволенні збирати з тарілки солодкі білосніжні крихти?

Втім, чому білосніжні? Знайдеться для ласунів і кольорова глазур і шоколадна.

Рецепти глазурі для паски – загальні принципи приготування

• Приготувати домашню глазур для паски не так вже й складно. Достатньо лише точно дотримуватися дозування її складових, не порушувати рекомендованого температурного режиму і технологію.

• Оскільки глазур наносять на вже готову випічку, яка після цього не піддається термообробці, що використовуються в приготуванні яйця, молоко і вершкове масло повинні бути тільки свіжими.

• Найчастіше глазур для паски готують на цукровій пудрі, рідше – з піском. Щоб отримати однорідну масу, пудру заздалегідь пересіюють через сито, а цукор беруть тільки дрібного помелу.

• Вершкове масло потрібно вибирати не тільки якісний, але і з найвищим відсотком жирності. При використанні неякісного, слабожирного продукту помадка може застигати довго або взагалі залишитися липкою.

• Глазур наносять тільки на добре охолоджені вироби. Щоб таке покриття вийшло гладким, без неакуратних розлучень і патьоків, густу глазур рекомендується наносити лопаткою, і розрівнювати після цього кулінарної пензлем.