Морозиво з молока з домашніх умовах

Морозиво з молока в домашніх умовах – натур-продукт! Рецепти смачного морозива з молока в домашніх умовах

Морозиво з молока з домашніх умовах

Якого тільки морозива немає в магазині! Шоколадне, ванільне, з кремом, горіхами, згущеним молоком. Видів величезна кількість, але всіх їх об’єднує одне – склад зі всякими ЕЕшками, підсилювачами смаку і незрозумілими цифрами. Про користь і нешкідливості такого ласощі говорити складно. Але зате є привід приготувати морозиво вдома, тим більше молоко є в будь-якому холодильнику.

Морозиво з молока в домашніх умовах – загальні принципи приготування

Готувати холодні ласощі можна з будь-якого молока. Але, чим жирней продукт, тим яскравіше буде вершковий смак. Якщо тільки знежирене молоко, то в нього можна влити трохи вершків або додати молока сухого. Це зробить смак набагато краще.

Що додають ще:

• вершки;

• яєчні жовтки;

• масло;

• цукор.

Потрібно пам’ятати, що після охолодження ласощі здається менш солодкий, ніж є насправді. Тому цукру можна класти більше. Для смаку додають какао, горішки, карамель, різні фрукти і ягоди, родзинки. Є рецепти морозива з замороженими бананами, один з них трохи нижче.

Найзручніше для заморожування використовувати спеціально призначені формочки. Вони дозволяють зробити ласощі однакового розміру, гарне, акуратне. Вони зручні у використанні. Але не біда, якщо спеціальних формочок немає. Згодяться маленькі стаканчики, можна взяти одноразові.