Мафіни з родзинками

Мафіни з родзинками – ось такі кексики! Рецепти ніжних, лагідних і ароматних мафінів з родзинками для смачного чаювання

Мафіни з родзинками

Мафіни – невеликі кекси, які відрізняються особливою м’якістю і ніжністю. Вироби повітряні, легкі та дуже прості в приготуванні. Рецептів цієї випічки багато, але особливо вдалими виходять мафіни з родзинками.

Мафіни з родзинками – загальні принципи приготування

Консистенція тіста для мафінів напіврідка. Зазвичай в основі молочні продукти і масло. Замість нього можна взяти маргарин, але тільки якісний. Від нього буде залежати смак випічки.

Інші інгредієнти тесту:

• цукор;

• розпушувачі;

• борошно;

• яйця;

• ароматні добавки.

Родзинки використовується в якості наповнювача, його додають в останню чергу. Продукт можна розпарити у воді. Це додасть виноградинам соковитості, збільшить їх в розмірі, мафіни вийдуть смачніше і ніжніше. Перед закладкою в тісто родзинки бажано підсушити або хоча б ретельно віджати руками.

Для мафінів використовують маленькі формочки. Вони можуть бути з металу або силікону, другий варіант краще і зручніше. Силіконові форми не потрібно змащувати, вироби легко виходять. Можна використовувати паперові одноразові форми. В цьому випадку потрібна спеціальна підставка для стійкості. Випікатися мафіни будуть в ній.