Домашнє вино з родзинок

Домашнє вино з родзинок – неймовірно смачний напій. Як правильно приготувати закваску для вина із родзинок

Домашнє вино з родзинок

Сухофрукти – це універсальний продукт, який використовують не тільки в кулінарії, але і для приготування вина. Особливо це актуально взимку, коли немає відповідних для виноробства ягід і фруктів. Вино з родзинок зовсім не схоже на виноградне, але не менш смачне.

Домашнє вино з родзинок – основні принципи приготування

Головний етап виготовлення вина – правильний вибір родзинок. Проблема в тому, що практично весь ізюм, який продається в магазинах, піддають обробці хімікатами, які не лише гальмують бродіння вина, але й можуть завдати шкоди здоров’ю.

Бажано купувати родзинки у перевірених постачальників, а ще краще домашній. Придбайте декілька сортів родзинок і зробіть з кожного трохи закваски, щоб подивитися, який продукт дасть кращі результати. Згодом ви будете знати, який родзинки найкраще підходить для приготування вина.

З якісного родзинок роблять закваску, яку використовують для виготовлення вин.

Для того щоб її приготувати, знадобиться тепла вода, цукровий пісок і родзинки. Останній інгредієнт не миють! Його просто висипають у чисту літрову банку і заливають теплою водою доверху, додають цукор і накривають горло марлею. Залишають в теплі на три дні.

Через відведений час закваска повинна почати бродити. Якщо цього не відбулося, значить, такий родзинки не підходить для приготування вина.

Тепер на банку надягають гумову рукавичку, проколів її голкою і тримають в теплі ще добу. Після цього закваску можна використовувати для приготування вина.