Фрикадельки з підливою

Фрикадельки з підливою – соковите м’ясо в ароматному соусі. Як приготувати фрикадельки з підливою в духовці на сковороді

Фрикадельки з підливою

Фрикадельки з підливою – популярний і просте блюдо, яке припаде до смаку усій родині.

Для цієї страви не потрібно багато продуктів, а процес приготування досить простий.

Фрикадельки з підливою подають як доповнення до гарніру, перетворюючи його в смачне і соковите блюдо.

Поговоримо про те, як приготувати фрикадельки з підливою і розкриємо всі секрети цієї страви.

Фрикадельки з підливою – основні принципи приготування

Як приготувати фрикадельки з підливою, щоб блюдо вийшло ароматним, ніжним і смачним? Фрикадельки готують з будь-якого м’яса або риби. Фарш для фрикадельок краще робити самостійно. По-перше, ви будете впевнені в якості продукту, а по-друге, ви зможете додати у фарш те м’ясо, яке вам до смаку.

У готовий фарш додають рис, вимочену булку, цибулю, овочі, борошно і яйця. Потім фарш добре вимішують руками до однорідності. Вологими руками беруть трохи фаршу і формують з нього невеликі кульки. До речі, фрикадельки можна приготувати про запас. Сформовані кульки викладають на дошку і заморожують.

Фрикадельки готують в сковороді або викладають у вогнетривку форму, заливають соусом і відправляють в духовку. Основою для підливи може стати паста томатна, сметана, кетчуп, молоко або майонез. Щоб підлива вийшла ароматною, в неї додають спеції і подрібнену свіжу зелень.

Фрикадельки краще подавати з гарніром. Готову страву бажано настояти деякий час, перш ніж подавати до столу. Ми пропонуємо вам підбірку кращих рецептів, як приготувати фрикадельки з підливою.