Червона риба у фользі в духовці

Червона риба у фользі в духовці – делікатес! Рецепти червоної риби у фользі в духовці з картоплею, томатом, каперсами та оливками

Червона риба у фользі в духовці

Червона риба є делікатесом, але це зовсім не означає, що вона доступна не всім.

Існує багато сортів такої риби. Найбільш доступні і популярні: горбуша, лосось, кета, сьомга і форель.

Червона риба корисна і дуже смачна. До того ж вона досить жирна. Але це той рідкісний випадок, коли жир йде тільки на користь. У ньому міститься велика кількість омега-кислот, корисних для організму людини.

Приготувати червону рибу у фользі в духовці зможе навіть починаюча господиня. Таке блюдо практично неможливо зіпсувати. Риба виходить дуже ніжною і смачною за рахунок того, що готується практично у власному соку.

Червона риба у фользі в духовці – основні принципи приготування

Рибу очищають від луски, видаляють хвіст, плавники і голову. Потрошать і промивають. Підготовлену червону рибу можна запекти цілісним шматком, а можна нарізати стейками або обробити на філе.

Рибу приправляють ароматними травами, солять і залишають на деякий час, щоб вона промаринувалася. Потім червону рибу викладають на лист фольги, додають інші інгредієнти, згідно з рецептом, і загортають. Відправляють в духовку, попередньо розігріту до 200 С і запікають близько години. Час приготування залежить від товщини шматків.