Торт «Мурашник» зі згущеним молоком

Торт «Мурашник» зі згущеним молоком – суперпросто! Рецепти торт «Мурашник» зі згущеним молоком із пісочного тіста та печива

Торт «Мурашник» зі згущеним молоком

Мурашник з тих тортів, про яких чули буквально все. Багато хто навіть пробували, ось тільки єдиної думки – яким він повинен бути не існує. Варіантів безліч, хоча щось спільне у всіх рецептів є – форма, і крем зі згущеного молока. Оскільки коржів як таких в торті немає, то варіанти роботи з тестом майже необмежені. Прикрасити готовий торт теж можна різноманітно – хто їх знає, цих мурах, з чого вони будують свої мурашники!

Торт «Мурашник» зі згущеним молоком – загальні принципи приготування

• «Мурашник» – нескладний у виконанні десерт. Торт складається з подрібненого після випічки пісочного тіста, змішаного з кремом, який готують в більшості випадків з вареного згущеного молока з додаванням високоякісного вершкового масла.

• Існує не один рецепт пісочного тіста і його приготування залежить від конкретної рецептури. Головне – правильно підготувати тісто, щоб після випічки його можна було легко розламати руками на дрібні шматочки.

• Найчастіше вимішане тісто перекручують на м’ясорубці, відокремлюючи при цьому не занадто довгі смужки, які і укладають на деко. Цей класичний варіант не зовсім зручний – не всім хочеться возитися подібним чином, а тим більше відмивати м’ясорубку від тесту. Найбільш простий варіант – перетерти охолоджене тісто прямо на деко через крупну тертку. Ще його можна розкачати на пергаменті пластом, який потім нарізати тонкими смужками.

• У будь-якому випадку випечене пісочне тісто розламують, поки воно ще трохи тепле. Холодні пісочний заготовки розкришити складніше.

• Якщо не хочеться возитися з приготуванням тесту, можна скористатися розсипчастим печивом. Його, як і випечені пісочні заготовки, розламують руками.

• У приготуванні крему використовується варене, краще всього ГОСТовское, згущене молоко. Його можна придбати вже готовим або зварити самим. У крем для «Мурашника» обов’язково додають хороше вершкове масло, яке заздалегідь розм’якшують в теплі і збивають міксером зі згущеним молоком.

• Щоб шматочки пісочного тіста або печива добре просочилися кремовою масою, вони повинні бути повністю покриті нею. Тому при змішуванні, бажано поступово додавати крихту в крем, а не навпаки.

• Приготовану суміш викладають на блюдо, після чого руками надають форму гірки. Нерідко більшу частину маси перекручують на м’ясорубці, а після формування торта покривають відкладеної.

• Прикрашають такий торт, проявляючи всю можливу фантазію. Сухий мак або подрібнений на тертці шоколад, можуть надати торту вид цього мурашника. Десерт можна присипати горішками або дрібної крихтою печива.

• Перед подачею «Мурашник» залишають для просочення на столі, після чого прибирають на зберігання в холодильник.