Гречаний суп з куркою

Універсальна «дієта»: гречаний суп з куркою. Рецепти гречаних супів з куркою, грибами, крупами або овочами

Гречаний суп з куркою

Страви з гречаної крупи, взагалі вітчизняний ексклюзив, а зварити заправний суп з птиці з гречаною крупою, та ще й нагодувати їм малюка – річ, для іноземців позамежна.

Якщо ж дивитися з нашої точки зору, то такі страви відрізняються невисокою калорійністю, при високій насиченості корисними мікроелементами.

Характерний для гречки присмак добре поєднується з грибами, його можна підкреслити або приховати, грамотно використовуючи спеції, а ще гречаний суп на легкому курячому бульйоні одну з кращих страв, які можна приготувати на багатті в короткому поході.

Гречаний суп з куркою – загальні принципи приготування

• Гречаний суп з куркою по своїй суті – дієтичне перше блюдо і тому його краще варити на нежирному бульйоні, приготованому з охолодженої, замороженої або свіжої куртини.

• Птицю до приготування бульйону в обов’язковому порядку добре обмивають, якщо її потрібно обробити на шматки, то трохи обсушують, щоб легше і зручніше було це зробити. Не обсушені шматки курятини можуть при нарізуванні вислизати з рук. Також перед обробленням з птиці рекомендується знімати шкіру, але, якщо хочете отримати трохи більш жирний суп, її можна залишити. Для дитячих супчиків, мабуть, все ж варто калорійність дещо знизити.

• Курятину заливають холодною, бажано відфільтрованої через фільтр, водою, доводять до кипіння, максимально швидко і знімають «вар». Потім нагрівання зменшують до середнього і продовжують варити м’ясо до готовності.

• В бульйон закладають інші інгредієнти, дотримуючись черговості в залежності від часу, необхідного для варіння кожного продукту.

• Крупу для гречаних супів з куркою можна взяти як цілісну, так і роздроблену (січку). У сечке містить меншу кількість вуглеводів і вариться набагато швидше, ніж цілісна крупа.

• Готують гречані супи з куркою не тільки на вогні, але і в духовці, використовуючи для цього глиняні горщики. У цьому випадку суп нудиться, а не вариться і виходить більш ароматним. Правильно підібравши співвідношення інгредієнтів, ви приготуєте дуже насичений смаком, але дієтичний по калорійності суп.