Банановий пиріг в мультиварці

Банановий пиріг в мультиварці – екзотичний аромат! Рецепти і тонкощі приготування бананових пирогів в мультиварці

Банановий пиріг в мультиварці

Банани в пирозі – це казка! Після випічки екзотичний фрукт пашить таким ароматом, який неможливо описати. Але його можна відчути! Приготування бананового пирога в мультиварці не займе багато часу. Вже через годину-другу на столі буде красуватися апетитна випічка. Наповнимо будинок екзотичним ароматом?

Банановий пиріг в мультиварці – загальні принципи приготування

Банани закладаються в пиріг різними способами. У деяких рецептах з фрукта готують пюре, змішують з іншими продуктами і випікають. Іноді в тісто додаються шматочки бананів і маса розмішується. Виходять пироги за типом звичної для нас шарлотки. Також з бананів можуть готуватися солодкі фарші, які викладаються чітким шаром в закриті або відкриті пироги. У них можуть додаватися і інші інгредієнти.

З чим поєднується бананова начинка:

• кориця, ваніль;

• ягоди, фрукти;

• сир;

• сухофрукти, горіхи.

В мультиварці для пирогів використовується режим випічки. Чашу перед закладкою тесту потрібно змастити. Потрібно пам’ятати, що обсяг обмежений і пиріг виходить невеликим в діаметрі. Високу випічку також бажано не робити. Тому не варто пропорційно збільшувати кількість продуктів, зазначене в рецептурах.