Тушкована картопля з м’ясом у мультиварці

Тушкована картопля з м’ясом у мультиварці: відпочивай! Рецепти тушкованої картоплі з м’ясом в мультиварці: прості і складні

Тушкована картопля з мясом у мультиварці

З появою мультиварки на наших кухнях, процес приготування став ще простіше.

Вже не треба стояти біля плити і все контролювати.

Достатньо підготувати продукти, закласти в ємність, виставити необхідний режим і насолоджуватися результатом.

Тушкована картопля – це завжди смачно і ситно, недарма ще наші предки готували цю страву в російських печах.

На сучасних кухнях російську піч замінила мультиварка.

Тушкована картопля з м’ясом у мультиварці – основні принципи приготування

Для приготування тушкованої картоплі з м’ясом в мультиварці, досить викласти підготовлені продукти в чашу, залити їх водою і встановити режим «Гасіння».

Для приготування краще всього підходить молода картопля, або сорти з високим вмістом крохмалю. Картоплю чистять, ретельно зрізуючи потемнілі і зелені місця, інакше смак страви буде зіпсований. Нарізають овоч довільно, досить великими скибками або шматочками.

М’ясо можна використовувати будь: свинина, баранина, яловичина або птах. Це може бути вирізка, нарізана шматочками або м’ясо на кістці.

Смак страви можна варіювати в залежності від того, які приправи ви додасте. Традиційні – це лавровий лист і перець, а вже решта додавайте на ваш смак.

Урізноманітнити тушковану картоплю з м’ясом в мультиварці можна, додавши в неї свіжі томати, овочі, сметану, томатну пасту, вершки, сир або гриби. Загалом, можете сміливо включати фантазію.