Шарлотка зі сметаною з яблуками

Ніжна шарлотка зі сметаною і яблуками – ласощі для всієї родини. Як з сухого хліба зробити шарлотку зі сметаною і яблуками

Шарлотка зі сметаною з яблуками

Хто взагалі придумав цю ідею – вважати шарлотку чоловічим пирогом?

Втім, якщо перераховувати головних споживачів чудового десерту, то, мабуть, так і вийде.

Але що до випічки… ні, пиріг нескладний і продукти можна вмістити в чоловічий барсетці, але терпіння, навіть в підборі хорошого рецепту, сильній половині часто не вистачає.

Так що, дорогі дами, надягайте фартушки і приступайте до процесу самі.

Шарлотка зі сметаною і яблуками – загальні принципи приготування

• Шарлотка зі сметаною і яблуками – простий десерт, на швидку руку. Тісто замішується за якісь хвилини, з мінімального набору продуктів, завжди наявних під рукою. На випічку йде до 40 хвилин, а то й менше. Навіть якщо немає під рукою борошна, сміливо можна взятися за його приготування, використовуючи замість неї хлібну булку.

• Сметана облагороджує пиріг, роблячи його більш здобним і ніжним. Використовуваний кисломолочний продукт може бути будь-якої жирності і давності, але, звичайно, не прострочений, без неприємного запаху і ознак цвілі.

• З яблук, який би сорт фруктів ви не взяли, завжди вийде смачна випічка. Плоди очищають від шкірки або подрібнюють разом з нею. Нарізають кубиками, часточками або натирають великою теркою. Їх змішують з тістом, заливають ним або розкладають по поверхні налитого в форму тесту.

• Шарлотка зі сметаною і яблуками приймає будь-які доповнення. У неї для аромату додають ваніль або корицю. Також пиріг можна доповнити горішками.

• Форму з пирогом ставлять на решітку добре розігрітій духовки. Час випічки залежить від обраного вами виду використовуваного тесту, оптимальна температура випікання 180 градусів у газовому або 200 градусів в електричній шафі.