Торт з печива «Рибки» без випічки – на швидку руку. Кращі рецепти торта з печива «Рибки» : з сиром, желатином, згущеним молоком

Торт з печива «Рибки» без випічки настільки простий у приготуванні, що з цим впорається навіть дитина. Іноді бувають ситуації, коли гості на порозі, ви вже майже всі страви приготували, а на десерт часу не вистачає. У цьому випадку ви можете приготувати торт з печива за лічені хвилини.

Торт з печива «Рибки» без випічки – на швидку руку. Кращі рецепти торта з печива «Рибки» : з сиром, желатином, згущеним молоком

Торт з печива «Рибки» без випічки – основні принципи приготування

Для приготування цього простого десерту достатньо мати під рукою печиво «Рибки», кисломолочні продукти або згущене молоко. Крім цього, можете використовувати желатин, фрукти або ягоди.

Все що потрібно, це приготувати крем, додати в нього печиво, перемішати, викласти у форму і витримати кілька годин у холодильнику, щоб крем схопився.

Крем може бути будь-який: сметанний, вершковий, сирний або заварний. Головне, щоб продукти, з яких його будуть готувати, були свіжими. Крем не повинен бути дуже рідким, тому в сметанний крем часто додають желатин.

Ви можете експериментувати, додаючи в торт, фрукти, ягоди, горіхи чи сухофрукти. Особливо цікавим десерт вийде, якщо в нього додати шматочки кольорового желе. Для цього желе розводять водою, розливають по тарілках і залишають у холодильнику до повного застигання. Потім його нарізають довільними шматочками, додають в загальну масу і акуратно перемішують.

Прикрашають торт розтопленим шоколадом, або натирають його стружкою. Десерт можна посипати товченими горіхами, пелюстками мигдалю або кокосовою стружкою.

Торт з печива «Рибки» без випічки може бути не тільки солодким. Його можна приготувати з ковбасними виробами, грибами, овочами і т. д.